Filtre

{{ SELECTED.TEXT }} ×

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}

{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}

Marka

Model

{{ FILTER.NAME }}

Fiyat

(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Tarçın
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Açık Mürdüm
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Kahve
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Kırmızı
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp İndigo
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Siyah
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Açık Haki
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Gümüş
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Beyaz
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Füme
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Vizon
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Kemik
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Bordo
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Yoryo Eşarp Ay Boncuğu
231,25 TL
185,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Konfor Eşarp Somon
237,50 TL
190,00 TL
%20
İndirim
(0 Yorum)
Jawel Konfor Eşarp Krem
237,50 TL
190,00 TL
%20
İndirim

Eşarp Modelleri

Eşarplar, özellikle tesettür giyiminin tarzını tamamlayan ve yansıtan parçalardır. Eşarp modelleri, kullanıcıların tarzlarına, yaş gruplarına ve üretiminde kullanılan kumaşlara göre çeşitlilik göstermektedir. Farklı kesimlere, kumaş dokularına, renklere ve desenlere sahip eşarp modelleri mevcuttur. Eşarp modellerinin bu denli fazla olması kullanıcıların tarzına, zevkine ve bütçesine uygun modeli bulabilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Eşarp modeli seçilirken eşarbın kullanılacağı kombin göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Böylece kombindeki uyum korunur ve kombinin bir bütün görünmesi de sağlanmış olur. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan eşarpların gündelik kombinler için de özel gün kombinleri için de tercih edilebilir oldukça fazla modeli bulunur.

Eşarp modelleri her yaşa ve her tarza uygun çeşitliliğe sahiptir. Kullanıcılar eşarp modellerini tarzlarına uygun seçerek seçmiş oldukları eşarp modeliyle kişisel zevklerini yansıtırlar. Tesettür kombinlerin önemli bir parçası olan eşarplar kare ya da dikdörtgen formda kesime sahip olabilirler.

Eşarp Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kullanıcılar yeni bir eşarp alırken dikkat etmeleri gereken unsurlar bulunur. Bu unsurlardan biri eşarbın kumaşı ve dokusudur. Eşarplar, kullanıcıların kombinlerinin tamamlayıcı parçalarıdır. Tercih edilen eşarp modelinin, kumaşının ve dokusunun kombinle uyumlu olması gerekmektedir. Bu sayede kombinin bir bütün görünmesi sağlanır ve zariflikten uzaklaşılmamış olur. Eşarp seçimi yapılırken eşarp kumaşının kaliteli olması hem sağlıksal açıdan hem de eşarbın kullanım ömrü açısından önemlidir.

Eşarp modelleri arasından tercih yaparken eşarbın kullanıcının başından kayacak bir kumaşa sahip olması konforsuz bir kullanım sağlar. Bu sebeple bu tarz kumaşlardan olabildiğince uzak durulması gerekir. Kullanıcıların terletmeyen ve hava alan kumaşa sahip eşarp modelleri arasından bir seçim yapması kendi yararlarına olacaktır.

Eşarp seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir diğeri, renk uyumudur. Kullanıcılar kombinleri için eşarp seçimi yaparken renk uyumuna muhakkak dikkat etmelidir. Sade renklere sahip bir kombin için daha şık ya da daha desenli kumaşa sahip eşarp modelleri tercih edilebilir ve kombine şıklık katılabilir. Aynı zamanda kullanıcılar sade bir kombin için sade bir eşarp modeli tercih ederlerse kombinlerindeki bütünlüğü sağlamış olurlar.

Eşarp seçimi yaparken eşarbın kullanılacağı alan mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Günlük bir kombin için tercih edilecek eşarp modelleriyle özel bir günde kullanılacak eşarp modelleri farklılık göstermektedir.

Eşarp Fiyatları

özellikle tesettür giyimin gözdesi olan eşarpların kullanıcıların tercihlerine göre pek çok tarza, kumaşa, ölçüye ve desene sahip modelleri mevcuttur. Modelleri açısından geniş bir ürün çeşitliliği bulunan eşarpların fiyat olarak da pek çok seçeneği mevcuttur. Eşarpların fiyatlarını eşarp modelleri belirler. Eşarp fiyatları; eşarbın kumaşına, kumaş kalitesine ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Her zevke uygun eşarp modelleri gibi her bütçeye uygun eşarp modelleri de bulmak mümkündür.

Ayrıca sezondan sezona değişiklik gösteren eşarp modelleri de eşarp fiyatlarını belirleyen unsurlardan biridir. Yeni satışa sunulan bir eşarp modeli ile eski sezonda satışa sunulmuş bir eşarp modeli arasında fiyat farklılıkları olabilir. Kullanıcılar uzun ömürlü kullanım için bir eşarp modeli tercih edeceklerse sezonluk kurtarıcı bir eşarp modeline göre daha yüksek fiyatlı olabilir ancak daha uzun ömürlü kullanım sağlayacağı için oldukça ekonomik bir seçenek olacaktır.

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Eşarp Modelleri

Sade ya da çoklu desenli alternatiflere sahip eşarp modelleri kombinlerde oldukça dikkat çekici parçalardır. Altın veya gümüş yansımalı motiflerden ya da açık renklerle oluşturulmuş renk kombinasyonlarından oluşan eşarp modelleri ilkbahar veya yaz sezonları için kombinlerin tamamlayıcı parçası olmanın yanı sıra kullanıcılar için oldukça sık tercih edilen modeller olma özelliğini taşır. Yaz sezonuna uygun eşarp modelleri kullanıcıların kombinleriyle uyum sağlarken aynı zamanda güneş ışınlarını çekmeyen yapıları ve renkleri sayesinde de oldukça kullanışlı modellerdir.

Gri, siyah, lacivert ya da kahverengi gibi koyu renklere sahip ya da koyu renklerin kombinasyonlarından oluşturulmuş eşarp modelleri ise sonbahar ya da kış sezonları için oldukça dikkat çekici modellerdir.

Kullanıcılar tercih edecekleri eşarp modelini kombinlerine ne kadar uygun seçerlerse o kadar şık bir görüntüye ulaşacaklardır. Her tarza uygun seçeneği bulunan eşarplar, yerine göre doğru tercih edildiğinde ve doğru kombinasyonlarla kullanıldığında, kullanıcıların şıklıklarıyla göz kamaştırmalarını sağlayacaktır.

Özel Gün Eşarp Modelleri

özel günler için eşarp seçimi yapmak kullanıcılar için bazen oldukça zor ve karmaşık görünebilir. özel günler için eşarp modeli seçimi yapılırken kullanıcının katılacağı davetin konsepti muhakkak göz önünde bulundurulmalıdır.

özel gün eşarp modelleri rengine, desenine, kumaş kalınlığına ya da taş veya sim gibi parlak detaylar içerip içermediğine göre çeşitlere ayrılır. Kullanıcılar eşarp seçimi yaparken katılacakları davetin büyüklüğü, davet verenin yakınlığı gibi faktörlere dikkat etmeli ve eşarp seçimlerini buna göre yapmalılardır.

Aynı zamanda özel günde kullanılacak eşarp her zaman çok fazla detay içeren dikkat çekici bir parça olmak zorunda değildir. Kullanıcılar sadece özel günde kullanıma uygun eşarp modelleri tercih etmek yerine günlük kullanıma da uygun olabilecek eşarp modeli tercihi yapabilirler. Dikkat edilmesi gereken en önemli detay tercih edilen eşarp modelinin birlikte kullanılacak kıyafet ve kombinle uyumlu olmasıdır.

Düğün Eşarp Modelleri

Düğün gibi özel günlerde ve davetlerde kullanılan eşarp modelleri günlük kullanıma uygun eşarp modellerine nazaran daha dikkat çekici detaylara sahip olabilmektedir. Saten, ipek, koton ya da gabardin gibi kumaşlar hem özel gün kullanımına hem de günlük kullanıma uygun kumaşlardır. Düğün için bahsedilen kumaşlardan oluşan eşarp modelleri arasından tercih etmek kullanıcıya özel günde kullandığı eşarbı günlük kombinleriyle de kullanabilmesi olanağını tanır.

Düğün için eşarp modeli seçimi yapılırken düğün sahipleri ya da yakın davetliler daha şık ve göz alıcı tasarımları tercih edebilirler. Gündelik kullanım için oldukça fazla seçeneğe sahip olan eşarplar, düğün gibi özel günler için de oldukça fazla modeli bünyelerinde barındırırlar. Bu sebeple, kullanıcılar düğün için eşarp modelleri ararken kesinlikle tedirgin olmamalıdırlar. Mutlaka zevklerine ve tarzlarına uygun bir eşarp bulacaklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.